Ostravská Veteran Rallye, poprvé i s koncerty a jarmarkem

20.05.2016 Moravská Ostrava a Přívoz > články

Všichni fanoušci historických vozidel se mohou těšit na poslední květnovou sobotu. V centru Ostravy odstartuje velkolepá Veteran Rallye, letos poprvé i s májovým jarmarkem a kulturním programem.

28. květen bude Masarykovo náměstí v centru města patřit všem milovníkům veteránů. Už v 8 hodin ráno začne na náměstí stylový dobový jarmark plný stánků s výborným jídlem, pitím a řemeslnými výrobky, který se stane kulisou ostravské rallye historických vozidel. Tradiční závod veteránů odstartuje z Masarykova náměstí v 10.30 hod. Každý kdo na náměstí zavítá si bude moci prohlédnou všechna historická vozidla a naplno si „užít“ vůni benzínu a zašlých časů i s hudebními kapelami Stanley´s Dixie Street Band a Swing Band.

Historické vozy, účastníci v dobovém oblečení, burácení motorů, hudba a naleštěné chromy - to jsou atributy, které slibují proměnit, jinak všední, ostravskou sobotu v nezapomenutelný den plný zážitků. 

Akci pořádá Tatra Veteran Club Ostrava, Městský obvod Moravská Ostrava a Přívoz a Centrum kultury a vzdělávání Moravská Ostrava, příspěvková organizace.

Ostravak.info Ing. Leopold Sulovský, senátor za Ostravak hnutí občanů, volební obvod č. 71 Ostrava
Neváhejte nás kontaktovat
Magdalena Kozubová
tajemník hnutí
+420 725 834 898
tajemnik@ostravak.info
Odběr článků e-mailem