Školka - ještě jeden zajímavý nápad

25.09.2017 Hrabová > články

Člověk staví dům a staví jej pro sebe a snad i své děti. V Hrabové plánujeme výstavbu nové školky, kterou nestavíme pro sebe, ale pro generace dětí, které ji budou navštěvovat, učit se a časem do ní vodit své děti a vzpomínat na to jaké to bylo, když do té školky chodili oni sami.  

Celý článek

"Obytný" přívěs u Hrabovského jezu

15.08.2016 Hrabová > články

Tak to máme pořád dokola… Kontrolní výbor vyzve obec, aby činila ve věci zdemolovaného obytného přívěsu u cyklostezky kolem Ostravice kroky k jeho odstranění. „Ano budeme se snažit“. 

Celý článek

Vedení obce se změnilo, některé zvyky zůstaly aneb Pozvánka na blíží se zastupitelstvo

06.06.2016 Hrabová > články

Když koncem loňského roku proběhly změny ve vedení našeho obvodu, zdálo se, že je vše na dobré cestě. Nový starosta komunikoval s občany, koalicí i opozicí. Jako dobrá volba se zdál i nový tajemník. Do nového týmu na radnici byly vkládány obrovské naděje. Situaci bych srovnal s nedávným mistrovstvím světa v ledním hokeji: přestože složení národního týmu bylo na výbornou, všichni víme, jak to dopadlo… Obdobně to začínám vnímat i na naší radnici.

Celý článek

V Hrabové odstoupil starosta

28.12.2015 Hrabová > články

V Hrabové se stalo něco, co doposud nebylo zvykem. Koncem roku 2015 odstoupil starosta Rostislav Naď (ODS), kterému hrozilo reálné odvolání zastupitelstvem pro dlouhodobě přetrvávající problémy a chyby ve vedení městského obvodu Hrabová.

Celý článek

Opozice chce odvolat starostu Hrabové

01.12.2015 Hrabová > články

Zdroj: MF DNES, Moravskoslezský kraj, 30.11.2015

Absence na jednáních zastupitelstva, zasahování do podoby obecních novin nebo pracovní nedůslednost, která vedla ke krácení rozpočtu obvodu. To vše vytýkají opoziční zastupitelé starostovi Ostravy-Hrabové Rostislavu Naďovi (ODS). Na listopadovém zastupitelstvu podali návrh na jeho odvolání z funkce.

Celý článek

Ostravak zve na Kinematograf bratří Čadíků (2. – 5. září 2015)

31.08.2015 Hrabová > články

Podílíme se na premiérové akci „Kinematograf bratří Čadíků v Hrabové“ (spolu s Kulturní komisí ÚMOb Hrabová, hnutím Změna pro Hrabovou a občanským sdružením TORALI o.s.).

Promítání filmů se uskuteční za každého počasí na hřišti TJ Sokol Hrabová ve dnech 2., 3., 4. a 5. září a začátky jsou naplánovány vždy na 20:00 hod.

Celý článek

Odstoupení Jana Šumbery z redakční rady Hrabovských listů

27.08.2015 Hrabová > články

Do 11. 8. 2015 jsem byl předsedou redakční rady Hrabovských listů. Z této pozice jsem se však rozhodl odstoupit, a to z těchto důvodů:

Celý článek
Ostravak.info Ing. Leopold Sulovský, senátor za Ostravak hnutí občanů, volební obvod č. 71 Ostrava
Neváhejte nás kontaktovat
Magdalena Kozubová
tajemník hnutí
+420 725 834 898
tajemnik@ostravak.info
Odběr článků e-mailem