Ostravská infocentra: dvě rekonstrukce, více vstupenek

06.11.2017 MÉDIA

zdroj:Moravskoslezský deník; str. 3 (Regionální zprávy) ● 6. 11. 2017

Po modernizaci nejvytíženější pobočky Ostravského informačního servisu (OIS) u Elektry nyní přichází řada na pobočku v Přívoze, která na hlavním nádraží v současné podobě funguje už více než deset let.  

„Právě finišuje výběrové řízení, jsme před startem rekonstrukce. Začít by se mělo v polovině listopadu a hotovo by mohlo být v polovině prosince,“ uvedl jednatel OIS Jan Šumbera s tím, že předpokládaná cena rekonstrukce, včetně vybavení, je 950 tisíc korun bez DPH. Náklady uhradí město. V únoru pak bude stejným způsobem rekonstruována také pobočka u nádraží ve Svinově, kterou OIS zaplatí ze svého.

DVĚ VĚŽE TÁHNOU

Další novinky chystají všechna infocentra ve svém servisu. Díky nové spolupráci s Baníkem Ostrava si v nich lidé zakoupí některé upomínkové předměty s logem klubu a výrazně širší bude i vstupenková nabídka. „Navázali jsme spolupráci s dalšími tiketovými portály a rozšířili nabídku vstupenek na další sportovní a kulturní akce, například do ostravského Divadla Mír nebo kulturního centra Cooltour, a také na akce za hranicemi Ostravy,“ informoval Šumbera, podle něhož je velký zájem i o jednotnou vstupenku na Bolt Tower a vyhlídkovou věž ostravské radnice. Po prvních třech stech vstupenkách se po pouhém měsíci jen zaprášilo, dotisknuto tak bylo dalších pět set kusů. Akce bude pokračovat i dál, vstupenka na oba „vrcholy“ stojí dvě stě korun a není nutné je navštívit najednou.

 
Ostravak.info Ing. Leopold Sulovský, senátor za Ostravak hnutí občanů, volební obvod č. 71 Ostrava
Neváhejte nás kontaktovat
Magdalena Kozubová
tajemník hnutí
+420 725 834 898
tajemnik@ostravak.info
Odběr článků e-mailem